Litánia Mária Szeplőtelen Szívéről

Uram, irgalmazz nekünk! Krisztus kegyelmezz nekünk! Uram, irgalmazz nekünk! Krisztus hallgass minket! Krisztus hallgass meg minket! Mennyei Atyaisten, irgalmazz nekünk' Megváltó Fiúisten, irgalmazz nekünk! Szentlélek Úristen, irgalmazz nekünk! Mária Szíve, az Isten Szívének mintájára alkotott Szív - könyörögj éretünk! Mária Szíve, a Szeplőtelenül Fogantatottnak Szíve, Mária Szíve, a Szentlélek méltó lakhelye, Mária Szíve, az örök Bölcsesség Anyjának Szíve, Mária Szíve, a szép Szeretet Anyjának Szíve, Mária Szíve, az Isteni Ige Anyjának Szíve, Mária Szíve, a halálnál is erősebb Szíva szeretet­ben, Mária Szíve, a fájdalmak tőreivel átdöfött Szív, Mária Szíve, a kereszt alatt Jézussal egyesült, meg­feszített Szív, Mária Szíve, Jézus Szívének képmása, Mária Szíve, Jézus Szívének gyönyörűsége, Mária Szíve, a szentség kincsesháza, Mária Szíve, a minden kegyelem Közvetítőjének Szíve, Mária Szíve, bűnösök menedéke, Mária Szíve, szomorkodók erőssége, Mária Szíve, elhagyatottak vigasztalója, Mária Szíve, csüggedők felemelője, Mária Szíve, üldözöttek menedéke és bátorítója, Mária Szíve, haldoklók reménye, Mária Szíve, a szorongatottak mentsvára, Mária Szíve, az Egyház védelme a sötétség ereje elleni harcban, Mária Szíve, az okosság lakhelye, amely minden távtanítást szertefoszlat, Mária Szíve, az egész világ Királynőjének dicsősé­ges Szíve, Mária Szíve, Anyánk Szíve, Mária Szíve, minden dicséretre méltó Szíve, Isten Báránya, Te elveszed a világ bűneit, kegyel­mezz nekünk! Isten Báránya, Te elveszed a világ bűneit, hallgass meg minket! Isten Báránya, Te elveszed a világ bűneit, irgal­mazz nekünk! Imádkozz érettünk, Istennek Szent Anyja, hogy az isteni Tűz, amely a Te Szívedet kimondhatatla­nul betöltötte, a mi szívünket is lángra gyújtsa! Könyörögjünk! Mindenható örök Isten! Te a Bol­dogságos Szűz Mária Szívében a Szentlélek méltó lakhelyét készítetted el, add meg nekünk és min­denkinek - aki Mária Szeplőtelen Szívét tiszteli -, a kegyelmet, hogy Hozzá mindig hasonlóbbakká váljunk. Kérjük ezt Krisztus, a mi Urunk által.

Vendégkönyv

Lukács József     25 április 2019 07:01 |
anyám, ez a videó... :eek
Admin Comment:Adminisztrátori megjegyzés:
A változatosság kedvéért :grin ;)

Motúz Marietta     25 április 2019 07:01 | Bajót
Nagyon jó az oldal! :)
És persze az új káplán is!! :grin
Admin Comment:Adminisztrátori megjegyzés:
Köszi szépen! Igyekszünk! ;)

Bakonyi Loretta     25 április 2019 07:01 |
Ez igazán nagy dicséret, ismerve a káplán atya elektronikus beállítottságát! :p
És reméljük az őszi találkozások is hasonlóképp jó hangulatúak lesznek, mint a kötetlen tábori pillanatok! ;)

Lukács József     25 április 2019 07:01 | Nyergesújfalu-Bajót
iosephus84@gmail.comiosephus1984
Jó volt a tábor, meg persze a honlap is klassz. Hamarosan találkozunk... :)

Flórián Barbara     25 április 2019 07:01 |
ÉtékelésÉtékelésÉtékelésÉtékelésÉtékelés
Klassz az oldal!Jó ,hogy fent van az összes HIT-HÍR és minden más.Csak így tovább!
8)

bejegyzés a vendégkönyvben