Szent Mihályhoz
Szent Mihály arkangyal! Védelmezz minket a küzdelemben! A Sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük, parancsoljon neki az Isten! Te pedig, mennyei seregek vezére, a Sátánt és a többi gonosz szellemet, kik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére.

Angyalok seregének nagy fejedelme! Az egész mennyet beragyogja a te neved: ki olyan, mint az Isten? A te feladatod, hogy legyőzd a Sátánt és a pokolra vesd. Vezess minket! A te segítségeddel szeretnénk Istent szolgálni és ellenállni a sötétség fiainak, kik homályba borítják a földet. Dicsőséges Szent Mihály! Általad áldjuk a seregek Urát, a Menny Királynőjét és az égi lelkeket, akik az angyalokkal együtt Isten szent arcát szemlélik. Oltalmazz minket!

Plébánia hírei

EGYHÁZKÖZSÉGI KÉPVISELŐ TESTÜLET