A hálaadás imája
Mindenért, amit adtál, hálát adok Neked, Istenem! Mindenért, amit elvettél hálát adok Neked, Istenem! Mindenért, amit segítségeddel megtehettem, hálát adok Neked, Istenem! Mindenért, amit megakadályoztál, hálát adok Neked, Istenem! Minden örömért, amivel boldoggá tettél, hálát adok Neked, Istenem! Minden szenvedésért, amivel formáltál, hálát adok Neked, Istenem! Minden békés óráért, amivel széppé tetted életemet, hálát adok Neked, Istenem! Minden problémáért, amitől megszabadítottál, hálát adok Neked, Istenem! Minden jó tulajdonságomért, amivel szolgálhattalak, hálát adok Neked, Istenem! Minden gyengeségemért, amivel alázatra tanítottál, hálát adok Neked, Istenem! Minden erényért, amit nekem ajándékoztál, hálát adok Neked, Istenem! Minden bocsánatért, amiből irgalmadat megismerhettem, hálát adok Neked, Istenem! Minden szép emberi kapcsolatomért, amivel gazdagítottál, hálát adok Neked, Istenem! Minden emberért, akit tőlem elszakítottál, hálát adok Neked, Istenem! A halálom időpontjáért és módjáért, amit nekem választottál, hálát adok Neked, Istenem! A helyért, amelyet nekem országodban készítettél, hálát adok Neked, Istenem!

Plébánia hírei

EGYHÁZKÖZSÉGI KÉPVISELŐ TESTÜLET