BAJÓTI RÓMAI KATOLIKUS TEMPLOM

 

Évközi 22. vasárnap

B év –2018. szeptember 16.

16.

Évközi 24. vasárnap

9 00 Szentmise

17.

Hétfő

Bellarmin Szt. Róbert

18 00 + Maurer Béla, szülők és nagyszülők

20.

Csütörtök

18 00 + Balogh Attiláért, édesapjáért, a Katona és Balogh nagyszülőkért

utána Szentségimádás az Eucharisztikus Kongresszusra készülve

( vezeti: Rózsafüzér Társulat )

22.

Szombat

17 45 Szentmise

23.

Évközi 25. vasárnap

9 00 Veni Sancte évnyitó szentmise

Isten éltesse azokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat!

V V V V V

Jövő hét vasárnap ( szeptember 23-án ) tartjuk az évnyitó szentmisét, melyre hívjuk a gyerekeket, szüleiket, családjaikat. Kérjük, hogy a gyerekek hozzák el iskolatáskájukat, hogy ezeket megáldva a Jóisten oltalmába helyezzük ezt a tanévet.

V V V V V

Egy következő hittanos programra is szeretnénk felhívni a figyelmet: Néhány évre visszatekintve elmondhatjuk, hogy hagyományossá váltak őszi hittanos kirándulásaink. Tavaly különösen sokan indultunk, hogy együtt töltsünk a természetben beszélgetve, vidáman sütögetve egy felejthetetlen napot. Most is hívjuk a hittanosokat, szüleiket szeptember 29-én, hogy fedezzük fel környezetünket, egymást, Istent.

Részleteket a hittanórán hirdetünk.

V V V V V

PROGRAMJAVASLAT budapesti kirándulás, utazás esetén

Szeretettel ajánljuk Budapesten járó híveink figyelmébe az „Átlényegülés – Az Eucharisztiáról a csodák és a művészet nyelvén” című kiállítást a Pesti Vigadó épületében

A tárlat a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus (NEK) előkészítő rendezvényeinek sorába illeszkedik.

A kiállítás a katolikus hit központi elemét, az Oltáriszentséget mutatja be. A hit e belső tartalmába több irányból enged betekintést érthető, élményszerű megközelítésben.

 

A kiállítás szeptember 26-ig tekinthető meg a Pesti Vigadóban.

 

****


J
elentkezés telefonon a nyergesújfalui plébánia telefonján: 06-33/455-357, vagy e-mailen: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. --> Szőcs László atyánál a 06-20/370-25-27-es mobil telefonon.

 

Share/Save/Bookmark