Több éves hagyomány, hogy pünkösd ünnepén egyházközségünk fiataljai és idősebbjei összegyűlnek, együtt ünnepelve az Egyház születésnapját. Ez az idén is így lesz, ezért szeretettel hívjuk és várjuk az egész családot 2016. május 15-én, Pünkösdvasárnap, egyházközségünk közös ünnepére.

v A pünkösdi ünnep délután 3-kor a templomban szentmisével kezdődik. (Ezen a vasárnapon délelőtt 3/4 9-kor nem lesz szentmise)

v Ezután, kb. 4 órakor zenés, énekes, táncos, humoros jelenetekkel ajándékozzuk meg egymást, melyet egyházközségünk hittanosai, fiataljai és az idősebbek mutatnak be. Ezután lehetőség van kötetlen beszélgetésre, játékra.

Kérjük, hogy a kínálni valóhoz egy- egy tálca süteménnyel járuljanak hozzá a családok.

Sok szeretettel várunk mindenkit!